سرم دوفاز چیست و چه کاربردی داره؟

سشوار یا اتو مو یکی از محصولات پر مصرفی است که افراد ( به ویژه بانوان) برای زیبایی موهایشان استفاده می کنند. اما با توجه به این موضوع که استفاده مدام از این محصولات سبب می شود که مو خشک و یا شکننده شود و در معرض ریزش قرار بگیرد، استفاده از اسپری های مناسب نقش مهمی در حفظ سلامت مو دارد. یکی از این اسپری های حفظ سلامت مو اسپری دو فاز است
.
فواید اسپری دو فاز
همانطور که تا به حال متوجه شده اید، وظیفه اصلی این اسپری ایجاد لایه محافظ بر روی مو است و همین امر سبب می شود که نرمی و لطافت مو حفظ شود و آسیب نبیند. از فواید دیگر این اسپری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
* ایجاد لایه محافظ بر روی مو
* جلوگیری از کاهش رطوبت مو
* جلوگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن پس از سشوار
* تسهیل شانه کردن مو
* قابل استفاده در موهای خشک و تر
.
.
طرز استفاده از اسپری دوفاز مو
برای آشنایی با نحوه استفاده از اسپری دو فاز مراحل زیر را در نظر بگیرید:
۱- بطری اسپری را خوب تکان دهید تا هر دو فاز محصول با یکدیگر ترکیب شوند.
۲- هم روی موهای مرطوب و هم روی موهای خشک می‌توانید از اسپری دو فاز مو استفاده نمایید.
۳- به منظور خوش حالت کردن موها، محصول را به ساقه مو اسپری کرده و بعد موها را شانه کنید.
۴- اگر قصد سشوار کردن مو یا اتوی مو را دارید، پس از زدن اسپری دو فاز مو می‌توانید از این ابزار حرارتی استفاده کنید. در این صورت آسیب کمتری در نتیجه حرارت به موها وارد خواهد شد.
۵- این محصول بعد از استفاده نیازی به آبکشی ندارد.
.
.
تغذیه رسانی به موها
بسیاری از اسپری‌های دو فاز مو حاوی ترکیبات مغذی هستند که در افزایش لطافت موها می‌توانند موثر واقع شوند. به عنوان مثال روغن آرگان و کراتین هیدرولیز شده از جمله ترکیباتی هستند که به اسپری دو فاز اضافه شده و باعث تغذیه‌رسانی و رطوبت‌رسانی به موها می‌شوند. در این حالت به ترمیم موهای آسیب دیده کمک می‌شود و تارهای مو سلامت از دست رفته خود را دوباره به دست می‌آورند.

خرید اسپری دوفاز

logo