نقد و بررسی اجمالی

خواص روغن خردل برای پوس و مو 🟢
.
روغن خردل یک روغن گیاهی چرب است که از دانه‌های خردل گرفته شده است. خواص روغن خردل بسیار زیاد و شگفت انگیز است. این روغن، رنگ زردتیره‌ای دارد و قدری تند است. به طورکلی، بسته به نحوه روغن گیری، سه نوع روغن خردل وجوددارد. اولین نوع، یک روغن گیاهی چرب است که با فشار دادن دانه‌های خردل بدست می‌اید
.
.

نرم کننده پوست

روغن خردل یک نرم کننده طبیعی پوست به شمار میرود.

روغن خردل برای درمان مشکلات مربوط به لب‌ها

روغن خردل، درمانی عالی برای لب‌های خشک و ترک خورده هست 

روغن خردل برای کمک به روشن کردن پوست

برای نرم کردن پوست صورت،

روغن خردل بعنوان یک ضدآفتاب طبیعی عمل می‌کند

به علت غلظت مناسب و سطح بالای ویتامین E. روغن خردل، استفاده موضعی این روغن، در برابر اشعه‌های شدید فرابنفش و دیگر آلاینده‌ها از پوست محافظت کرده،

روغن خردل برای رهایی از شر ریزش مو و مشکلات پوست سر

روغن خردل نه تنها سبب رشد مو شده بلکه پوست سر را تقویت نموده و مشکلات آنرا به حداقل می‌رساند. همچنین ریشه‌های مو را تقویت نموده و از ریزش آن جلوگیری میکند. همچنین این روغن آب و ماده‌های مغذی را به پوست سر رسانده و مانع الودگی آن میشود.
.
.

روغن خردل برای پیش‌گیری از سفیدی مو 

ماساژ پوست سر فایده‌های بسیاری دارد که یکی از آن‌ها جلوگیری از سفیدی مو است. این ماده مملو از ماده‌های معدنی و ویتامین است که موهایتان را برّاق و درخشان می‌سازد.
.

روغن خردل رشد مو را تحریک میکند 

ماساژ دادن پوست سر با روغن خردل، با افزایش گردش خون در پوست سر، رشد مو را تحریک میکند. این روغن سرشار از ویتامین‌ها و مواد معدنی به خصوص مقدار زیادی بتاکاروتن است. این بتاکاروتن به ویتامین A. تبدیل میشود که برای رشد مو عالی است. همچنین، این روغن دارای آهن، اسید‌های چرب، کلسیم و منیزیم است که تمامی این‌ها رشد مو را افزایش می‌دهند.

+ ادامه مطلب - بستن

امتیاز کاربران به روغن خردل

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
افزودن نظر جدید
    محصولات مرتبط

    logo