نقد و بررسی اجمالی

خواص روغن اسطوخودوس برای پوست مو🟢

روغن اسطوخودوس از روغن های معجزه آسای طبیعی است که از گیاه اسطوخودوس به دست می آید و بومی شمال آفریقا می باشد

طبع روغن اسطوخودوس گرم و خشک است
.

خواص روغن اسطوخودوس برای پوست
توجه داشته باشید:
قبل از اعمال موضعی هر گونه ماسک یا ضماد روی پوست صورت و سایر نقاط حساس بدن، حتما اندکی از آن را روی بخش کوچکی از پوست دست تست کرده و 20 دقیقه منتظر بمانید تا از عدم حساسیت پوست خود مطمئن شوید.
1. جوش و آکنه
روغن اسطوخودوس به دلیل خاصیت ضد عفونی کننده و ضد التهابی و ضد باکتری است که با باکتری های عامل جوش و آکنه مبارزه کرده و به کاهش چربی پوست کمک می کند.
.

2. سم زدایی پوست
روغن اسطوخودوس خاصیت آنتی اکسیدانی قوی دارد و با اثرات منفی آلودگی های محیطی روی پوست مبارزه کرده و با سم زدایی پوست از رشد و تکثیر باکتری های مضر روی پوست جلوگیری می کند.
3. نیش حشرات
روغن اسطوخودوس یکی از موثرترین روش ها برای درمان نیش حشرات است زیرا دارای خاصیت ضد قارچی و ضد باکتری است که در کمتر از نیم ساعت جای نیش را تسکین می بخشد.
.

4. درمان زخم و سوختگی
روغن اسطوخودوس از بهترین روغن ها برای بهبود زخم، کبودی و سوختگی است زیرا سنتز کلاژن را بهبود بخشیده، جریان خون در ناحیه پوست را افزایش می دهد و برای کاهش تحریکات پوستی، زخم ناشی از اصلاح و آفتاب سوختگی نیز مفید است.
.
.

5. خشکی لب
روغن اسطوخودوس با مرطوب نگه داشتن لب ها، خشکی لب را برطرف کرده و با تغذیه و ترمیم سلول های لب به زیبایی آن کمک می کند.
خواص روغن اسطوخودوس برای مو
6. ریزش مو
روغن اسطوخودوس با درمان عوامل موثر در ریزش مو مانند استرس، اضطراب، بی خوابی و افسردگی از ریزش موها جلوگیری کرده و ماساژ منظم موها با روغن اسطوخودوس، به افزایش گردش خون در ناحیه پوست سر و تقویت موها کمک می کند.
7. درمان آلوپسی آره تا
آلوپسی آره تا نوعی بیماری خود ایمنی است که با ریزش مو تکه ای در بخش هایی از سر همراه است. ماساژ پوست خشک سر با روغن اسطوخودوس به درمان این بیماری کمک کرده و در عرض چند ماه موهای از دست رفته دوباره رشد می کند.
8. خارش و شوره
روغن اسطوخودوس یکی از بهترین روش های خانگی برای درمان شوره و خارش پوست سر است.
.

روغن اسطوخودوس به دلیل خاصیت ضد عفونی کنندگی برای از بین بردن شپش و تخم شپش در موها مفید

+ ادامه مطلب - بستن

امتیاز کاربران به روغن اسطوخودوس

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.
افزودن نظر جدید
    محصولات مرتبط

    logo